27.Şubat 2011 Pazar günü Gayrettepe Dedeman Otel’de derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Divan Başkanlığına Av.Sümer Akşehirlioğlu, kâtip üyeliklerine Av. Mustafa Hattatoğlu ve Mustafa Erendemir seçildi.
Başkan Yasemin Aydoğan tarafından Yönetim Kurulu’nun yaptığı iki yıllık (2009-2011) faaliyet raporu okundu. Toplantı Kadınlar Komisyonu’nun, Koordinasyon Kurulu’nun ve Gençlik Komisyonu’nun raporlarının okunması ile devam etti. Raporlar hakkında söz alan üyeler yapılan faaliyetler hakkında görüş ve düşüncelerini belirttiler. Daha sonra Denetim Kurulu raporu ve bilançolar Mali Sekreter Hamit Öztaşkın tarafından okunarak, raporlar ayrı ayrı Genel Kurulun onayına sunuldu. Yönetim ve Denetim Kurulları’nın raporları oy birliği ile ibra edildi.
Dilek ve Temenniler bölümünde söz alan üyeler bu dönemde yapılan faaliyetlerle ilgili eski yönetim kurulunu tebrik ettiler ve yeni seçilecek Yönetim Kurulu’na da başarılar dilediler. Hacılar Bilim ve Kültür Derneği Mustafa Özsoy İlçe Dernekleri’ne yaptıkları katkılardan dolayı Yasemin Aydoğan’a vazo hediye etti.
Yeni yönetim için aday gösterilen liste kapalı oy açık tasnif usulü ile seçildi. İki yıllığına (2011-2013) derneğimizin başkanlığına Abdullah Gülsoy seçildi. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelikleri’ne seçilen diğer üyelerin liste aşağıdadır.

YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ABDULLAH GÜLSOY
BŞK. YRD. ÖREN ALTMIŞYEDİOĞLU TARHANLI
GENEL SEK. MEHMET ZENGİNER
MALİ SEK. HAMİT ÖZTAŞKIN
ASİL ÜYE SERDAR URFALILAR
ASİL ÜYE NEJDET GÖKALP
ASİL ÜYE ALİ BAYRAKTAR
ASİL ÜYE YAVUZ ERENDEMİR
ASİL ÜYE GAMZE POSTAAĞASI
ASİL ÜYE GÖKHAN ÇETİNSAYA
ASİL ÜYE MUSTAFA ŞAM
DENETİM KURULU
ASİL ÜYE MEHMET SİPAHİ
ASİL ÜYE İSMET ARINÇ
ASİL ÜYE MEHMET YALÇIN