28.11.2017 Salı günü Kadınlar Komisyonumuzun bursiyer öğrencilerimize katkı amacıyla düzenlediği kahvaltıya Kayserili üye kadınlarımız katıldı. Etkinliğimize yoğun bir katılım vardı.

Sunumu Bursiyer öğrencilerimizden Sena Gözelce yaptı. Kadınlar Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Zehra Çarşıbaşı açılış konuşmasını yaptıktan sonra 2014-2017 yılları arası Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Ören Altmışyedioğlu Tarhanlı’ ya duygu ve düşüncelerini anlatmak üzere mikrofona davet etti. Ören Altmışyedioğlu Tarhanlı’nın konuşmasından sonra kahvaltıya geçildi. Kahvaltının ardından sponsorlar tarafından hediye edilen çeşitli hediyeler, çekiliş ile katılımcılara dağıtıldı.

Sponsorlarımız; Hasşerbetçi Tekstil Mustafa Hasşerbetçi’ye, Kesimoğlu Mensucat Mustafa Kesimoğlu’na, Pırlanta Tekstil Zehra Çarşıbaşı’na, Dedeman Otele, Bridge Restaurant’a, Tekin Kundura’ya, Citadel Otel’e, Gülsoy Otel’e, Özdeveli Cıvıklısı’na, Karantina Sigortaya, Seldie Güzellik Merkezine, Vadi İstanbul’a teşekkür ederiz. Güzel bir organizasyonun ardından iyi dilek temennilerinin ardından restauranttan ayrıldık.